• 25 km/h
  • -25 km ar vienu uzlādi
  • 3.5h pilna uzlāde

Ninebot Segaway ES2

Segway, kurš ir līderis divu riteņu elektrisko pārvietošanas līdzekļu jomā, vīzija vienmēr ir bijusi radīt apkārtējai videi draudzīga transporta līdzekļa alternatīvu īsu distanču veikšanai. Šodien arvien vairāk un vairāk cilvēku izmanto Segway ES 2 / ES 4 kā videi draudzīgu alternatīvu īsiem braucieniem, kurus parasti veic ar automašīnu. Patiesību sakot, EPA (ASV Vides aizsardzības aģentūra) ir aprēķinājusi, ka katru dienu amerikāņi veic 900 miljonus braucienus ar automašīnu. Bet vai jūs zināt, ka vairāk nekā puse no šiem braucieniem ir īsāka par piecām jūdzēm un automašīnā atrodas tikai viens cilvēks? Lūk, kas notiktu, ja vismaz daļu no šiem braucieniem ar automašīnu jūs aizstātu ar Segway ES 2 / ES 4

Nepiesārņo apkārtējo vidi
Lietojot Segway ES 2 / ES 4, jūs nepiesārņojat apkārtējo vidi, tādēļ jūs ar to varat doties arī telpās. Uzlādēšanai tiek izmantota elektriskā enerģija, bet šī elektrība rada četrpadsmit reizes mazāku gāzes (kas rada siltumnīcas efektu) emisiju nekā tas būtu, braucot ar automašīnu. Izmantojot Segway ES 2 / ES 4 vienu gadu, jūs vārda tiešajā nozīmē esat novērsis CO2 tonnas nokļūšanu atmosfērā (patiesībā laikam pat vairāk, jo tonnas aprēķins tika balstīts uz vidējo MPG (galons uz jūdzi); tajā pat laikā, dodoties īsos braucienos, nobraukums parasti ir mazāks).

Videi draudzīgs

Braucot ar Segway ES 2 / ES 4, jūs darāt ko vairāk, nevis vienkārši nomaināt naftas patēriņu ar elektrības patēriņu. Izstrādājot ES 2 / ES 4 tika darīts viss, lai elektrība tiktu izmantota tik efektīvi, cik vien iespējams. Ja jūs painteresētos vēl sīkāk un salīdzinātu degvielas avotu (nafta salīdzinājumā ar degvielas maisījumu, kas tiek izmantots elektrības ražošanai), pieskaitot vēl enerģijas sadales vai piegādes izmaksas, tad redzēsiet, ka Segway ES 2 / ES 4 ir vienpadsmit reizes efektīvāka nekā vidējā amerikāņu automašīna un vairāk nekā trīs reizes efektīvāks nekā paša lielākā nobraukuma skuters.

SPECIFIKĀCIJA

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Ninebot by Segway
Tips Elektriskie skrejriteņi
Maksimālais ātrums (km/h) 25
Maksimālais slīpuma leņķis (°) 10
Maksimālā slodze (kg) 100
BATERIJA
Baterija 187 Wh
Uzlādes laiks (h) 3.5
Maks. attālums ar pilnu akumulatora uzlādi (km) 25
FIZISKIE PARAMETRI
Krāsa Pelēka
Riepu izmērs (cm) 20
Platums (cm) 43
Augstums (cm) 113
Dziļums (cm) 102
Svars (kg) 12.5
PAPILDUS APRĪKOJUMS
LED apgaismojums
Īpašas atzīmes 3 režīmi (eco, standard, sport)
Iebūvēts Bluetooth
Aizsardzība: IP54